Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / MİLLETVEKİLİ KASAP: “HER ŞEY KÜTAHYA İÇİN”

MİLLETVEKİLİ KASAP: “HER ŞEY KÜTAHYA İÇİN”

Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı makamında ziyaret etti. Kasap, Kütahya’nın sağlık altyapısı ve yaşanan sorunlar hakkında Koca ile görüş alışverişinde bulundu. Koca, Kütahya’nın sağlık altyapısının güçlendirilmesi ve yaşanan sorunların çözümü için Kasap’a söz verdi.

Kütahya’nın sağlık sorunlarını içeren dosyayı Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya ileten Cumhuriyet Halk Partisi Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap, Kütahya’nın sağlık altyapısının güçlendirilmesi ve yaşanan sorunların çözümü için Koca’dan söz aldı. Görüşme ile ilgili bilgilendirmede bulunan Kasap, “Ayrıca ayrıntılarıyla bilinmeyen, yarım kalan sağlık yatırımları ve alınan kararlarda taleplerimizi ilettik. Daha sağlıklı bir Kütahya için çalışmalarımız devam edecek. Sayın Bakan, Evliya Çelebi Devlet Hastanesinin inşaatının devam edeceğini, Emet’e Fizik Tedavi ve Termal Hastane konusunda girişimlerde bulunacağını söyledi. Ayrıca Kütahya’nın tüm İl ve İlçe hastanelerinde ki doktor kadrosunda ki eksikliklerin giderileceğinin sözünü de aldık. Kütahya’nın termal- sağlık turizm merkezi olması için gereken altyapı ve hastane ihtiyaçlarının giderileceği konusunda mutabık kaldık. Her şey Kütahya için.” Dedi.

Ekspres/Tuba DUMAN

Bu habere de bakabilirsiniz

VALİ TORAMAN: 500 DEKAR ALANA TEK PARÇA EKİM YAPILMASINI ÇOK ÖNEMSİYORUM

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde danelik mısır tarla günü düzenlendi. Programa; Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Türkiye …