Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / “24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ VOLEYBOL TURNUVASI” BAŞLADI

“24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ VOLEYBOL TURNUVASI” BAŞLADI

Kütahya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kütahya Gençlik ve  Spor İl Müdürlüğü ve Eğitim-Bir-Sen Kütahya1 No´lu Şube ve Türkiye Voleybol Federasyonu Kütahya İl Temsilciliği tarafından egitim çalışanları arasında “24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası” düzenlendi. Turnuva, Fatih Anadolu Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy İlkokulu arasındaki müsabakayla başladı.

Açılışa İl Millî Eğitim Müdürü Hasan Başyiğit, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ölçen, Kütahya Eğitim-Bir-Sen 1 No´lu Şube Başkanı Fatih Köse, Türkiye Voleybol Federasyonu Kütahya İl Temsilcisi Ahmet Demir ve pekçok eğitimci katıldı.

“ÖĞRETMENLERİMİZ ARASINDA BİRLİK BERABERLİĞE ÖNEM VERİYORUZ”

Başyiğit, “24 Kasım Öğretmenler Günü münasebeti ile, öğretmenlerimiz arasında birlik ve beraberliğe önem veriyoruz ve bu amaçla, öğretmenlerimiz arasında voleybol turnuvası düzenliyoruz. Turnuvaya katılan 26 takımımız var, bugün ilk servis ile bu güzel ve anlamlı organizasyonun startını veriyoruz. Turnuva 7 Aralık 2018 tarihinde, Kütahya Dumlupınar Kapalı Spor Salonu´nda yapılacak final maçı ile tamamlanacaktır. Tüm takımlarımıza başarılar diliyorum.Ayrıca bu anlamlı organizasyonun icra edilmesinde bizlere desteğini esirgemeyen Kütahya Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Eğitim Bir-Sen Kütahya1 No´lu Şube´ye teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.

Bu habere de bakabilirsiniz

GÖRME ENGELLİLER BİSİKLETLE ŞEHİR TURU YAPTI

Kütahya’da görme engelli bireyler için ‘Engelsiz Pedallar’ etkinliği düzenlendi. Etkinlik ile 20’nin üzerinden görme engelli, …