Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / YÖKAK Değerlendirme Ekibinden DPÜ’ye Ziyaret

YÖKAK Değerlendirme Ekibinden DPÜ’ye Ziyaret

Yükseköğretim Kalite Kurulu (YÖKAK) tarafından atanan bağımsız değerlendirme ekibi, Dumlupınar Üniversitesi’nin Evliya Çelebi ve Germiyan Yerleşkelerini ziyaret etti.

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi, Yükseköğretim Kalite Kurulu bağımsız değerlendirme ekibini ağırladı. YÖKAK bağımsız değerlendirme ekibi ilk olarak Dumlupınar Üniversitesi Evliya Çelebi Yerleşkesini ziyaret ettiler. Rektörlük binasında gerçekleşen buluşmada bağımsız değerlendirme ekibini Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Halis Aydemir, Prof. Dr. Kaan Erarslan, Prof. Dr. Şükrü Şentürk, Genel Sekreteri Niyazi Şermet ve Kalite Koordinatörü Öğr. Gör. Bahar Çelik, karşıladılar. Birimlerin etkinlikleri hakkında bilgi alan  bağımsız değerlendirme ekibi, daha sonra Evliya Çelebi Yerleşkesindeki Bedesten, Şehit Astsubay Ömer Halisdemir Kütüphanesi ve Göleti ziyaret ettiler. Üniversitenin Germiyan Yerleşkesinde gerçekleşen ziyaretin ikinci bölümünde bağımsız değerlendirme ekibi, Üniversitenin Güzel Sanatlar, Sosyal Bilimler ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokullarını ziyaret ettiler ve MYO Müdürleri Doç. Dr. Eda Taşçı, Dr. Öğr. Üyesi Ömer Zafer Güven ve Dr. Öğr. Üyesi Mehmet Erdem’den bilgi aldılar. Ziyaretin son bölümünde Bağımsız Değerlendirme Takım Başkanı Prof. Dr. Sultan Taşçı, Rektör Prof. Dr. Remzi Gören’le bir araya gelerek, 16-19 Aralık tarihlerinde yapılacak olan saha ziyaret planını üzerinde görüşlerini paylaştılar.

Bu habere de bakabilirsiniz

VALİ TORAMAN: 500 DEKAR ALANA TEK PARÇA EKİM YAPILMASINI ÇOK ÖNEMSİYORUM

Kütahya’nın Altıntaş ilçesinde danelik mısır tarla günü düzenlendi. Programa; Kütahya Valisi Dr. Ömer Toraman, Türkiye …