Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / TARIM KREDİ YEM’DEN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK

TARIM KREDİ YEM’DEN ENFLASYONLA MÜCADELEYE DESTEK

Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürü  Hasan Fehmi Kinay,  “Enflasyonla Topyekun Mücadele” programına Tarım Kredi Yem olarak destek verdiklerini açıkladı. Kinay, Karma Hayvan Yemlerinde yapılan çalışma ile bir süredir piyasa fiyatlarının yaklaşık %7 altında fiyatlarla ortak çiftçilerin yem ihtiyaçlarının karşılandığını belirtti.

KİNAY: “SONUNDA TÜRKİYE KAZANACAK”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak önderliğinde başlatılan “Enflasyonla Topyekun Mücadele” programına bir destek de Tarım Kredi Yem A.Ş’den geldi. Tarım Kredi Yem A.Ş. Genel Müdürü  Hasan Fehmi Kinay, Enflasyonla mücadelenin herkesin görevi olduğunu belirterek, “Ekonomide istikrar tedbirlerine her gün yeni önlemler ekleniyor. İnşallah alınan önlemlerle ülkemizin iktisadi temelleri daha da güçlenecek. Önemli olan gelecek kuşaklara özgür ve her yönüyle bağımsız bir Türkiye bırakmak. Umuyor ve diliyoruz ki sonunda Türkiye Kazanacak. Tarım Kredi Yem olarak 2018 yılı döviz kurlarındaki yükselme ve ithal girdi fiyatlarındaki reel artışa rağmen maliyetlerimize yakın fiyatlarla satış yaparak çiftçimize destek olmaya devam ediyoruz. Enflasyonla mücadele hepimizin görevidir bunun için daha verimli ve daha üretken olmaya mecburuz.  Karma Hayvan Yemlerinde yapılan çalışma ile bir süredir piyasa fiyatlarının yaklaşık %7 altında fiyatlarla ortak çiftçilerimizin yem ihtiyaçları karşılanmaktadır.” Dedi.

Bu habere de bakabilirsiniz

Nevruz Ateşi DPÜ’de Yakıldı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi baharın uyanışının kutlandığı Nevruz Bayramı kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde …