Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / ENFLASYONLA MÜCADELEYE KÜTAHYA PORSELEN’DEN DESTEK

ENFLASYONLA MÜCADELEYE KÜTAHYA PORSELEN’DEN DESTEK

Kütahya’nın ve Türkiye’nin en köklü markalarından Kütahya Porselen Hazine ve Maliye Bakanı  Berat Albayrak’ın açıklamış olduğu ‘Enflasyonla Topyekün Mücadele Programı’na destek veriyor. Kütahya Porselen, yapılan seferberlik kapsamında gereken indirimi uygulayacak.

Kütahya Porselen Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli, programa ilişkin olarak, “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma ve Türkiye’nin en köklü porselen markalarından biri olarak, Türkiye’nin yaşadığı sorunlara her zaman duyarlı olduk. Dolayısıyla başlatılan enflasyonla mücadele seferberliğinin de sonuna kadar destekçisiyiz. Eğer enflasyonla topyekun mücadele edersek bu konuda kalıcı ve sürdürülebilir bir gelişme sağlayabiliriz. Bu doğrultuda kendi mağazalarımızda ve E ticaret sitemizde tüm ürünlerimizde, %10 indirim miktarını uygulayarak Türk halkının alım gücünü kolaylaştırmaya çalışacağız. Bu geçiş sürecinde Kütahya Porselen olarak sorumluluk göstermekten kaçınmayarak, üstümüze düşen görevleri yerine getirmeye gayret göstereceğiz” değerlendirmesinde bulundu.

Bu habere de bakabilirsiniz

KUTSO’DA “DIŞ TİCARET” SEMİNERİ

T.C. Ticaret Bakanlığı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), Uludağ İhracatçı Birlikleri (UİB) işbirliğindeki Dış …