Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / AHMET ERBAŞ BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BERABER MHP GRUP TOPLANTISINA KATILDI

AHMET ERBAŞ BELEDİYE BAŞKANLARI İLE BERABER MHP GRUP TOPLANTISINA KATILDI

Milliyetçi Hareket Partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisindeki bu haftaki grup toplantısına Domaniç Belediye Başkanı Sahvet Ertürk, Pazarlar Belediye Başkanı Cavit Erdoğan, Dumlupınar Belediye Başkanı Niyazi Tezcan, Seyitömer Belediye Başkanı Halil Öztürk ve Çiftgöl Belediye Başkanı Yüksel Ünal katıldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisinde, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş tarafından karşılanan belediye başkanları, Milletvekili Erbaş ile birlikte grup toplantısını takip etti. Toplantı sonrası belediye başkanları ve MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Grup toplantısında gündemi değerlendiren MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli ; “ABD’nin güven vermeyen samimi olmayan tutumuna bakarak terörle mücadeleyi sürdüremeyiz. ABD başkanı Türkiye’yi tek kullanımlık çay poşeti gibi gördüğü beraberce kılıç dansı yaptığı ülkelerle karıştırmasın. ABD Başkanı sorumsuz ve şuursuz tavrıyla nifak saçmaktadır” dedi.

Bu habere de bakabilirsiniz

19 MAYIS 19.19’DA KÜTAHYA’DA ATABARI OYUNU SAHNELENDİ

Kütahya’da Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Halk Oyuncuları Birliği Platformu işbirliğinde düzenlenen etkinlikte 19 …