Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / “MİLLET, VEKİLİ İLE BULUŞUYOR” MİLLETVEKİLİ ERBAŞ, TAVŞANLI HALKIYLA BULUŞTU

“MİLLET, VEKİLİ İLE BULUŞUYOR” MİLLETVEKİLİ ERBAŞ, TAVŞANLI HALKIYLA BULUŞTU

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, “Millet, vekili ile buluşuyor” günleri kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

24 Haziran seçimlerinin ardından çalışmalarına ara vermeden başlayan ve devam eden Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, geçtiğimiz günlerde Simav, Gediz, Pazarlar ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelmişti. “Millet, vekili ile buluşuyor” günleri ile seçimlerden sonra da halk ile görüşmelerine devam eden Erbaş, Tavşanlı’da Muhtarlarla buluştu. İlçenin sorun ve sıkıntıları hakkında muhtarlardan bilgi alan Erbaş, sonrasında Tavşanlı Kaymakamlığını da ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Erbaş, ziyaretlerine Tavşanlı Linyit Spor ve Çukurköy ile devam etti.

TAVŞANLI LİNYİT’E 5 BİN TL

Milliyetçi Hareket Partisi Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, spor kulüplerine ziyaret ederek sorunlarını dinliyor.

İlçe gezileri kapsamında Tavşanlı ilçesini ziyaret eden MHP Kütahya Milletvekili Erbaş burada Tavşanlı Linyit Spor Kulübünü de ziyaret ederek, yönetici teknik ekip ve oyuncular ile bir araya geldi. Bu yıl BAL Liginde mücadele edecek olan Tavşanlı Linyit spora başarılar dileyen milletvekili Erbaş kulübe 5 bin TL bağışta bulundu. Geçmiş yıllarda Tavşanlı Linyit sporun çok büyük başarılara imza attığını ifade eden MHP Milletvekili Ahmet Erbaş ;  “ Yeni sezon öncesi bir moral ziyaretinde bulunduk. Takımımıza başarı dileklerimizi ilettik. Bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı Tavşanlı Linyit Kulübü yöneticilerimize çok teşekkür ediyorum. ”dedi. Ziyaret sonrası MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş’a üzerinde isminin yazılı olduğu Tavşanlı Linyit forması armağan edildi.

Bu habere de bakabilirsiniz

AYNUR SEZER: “ÖNCELİKLERİMİZ ŞEHRİ YENİDEN CANLI VE YAŞANABİLİR BİR HALE GETİRMEK”

İYİ Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı Aynur Sezer, 31 Mart seçimleri öncesine Hilton Otel’de yapılan …