Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / MALTEPE PARKI’NA 800 M’LİK YÜRÜYÜŞ YOLU

MALTEPE PARKI’NA 800 M’LİK YÜRÜYÜŞ YOLU

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Maltepe Parkı’nda Kütahya Belediyesi’nin devam eden çalışmalarını yerinde inceledi.

Maltepe Parkı’nda Kütahya Belediyesi tarafından tamamlanan sulama sistemleri, devam eden peyzaj ve yürüyüş yolu çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na, parkta oyun oynayan mahalleli minikler yoğun ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Kütahya Belediyesi’nin çalışmaları doğrultusunda vatandaşların güvenliğini tehdit eden unsurları ortadan kaldırmak ve emniyeti sağlamak adına Maltepe Parkı’nın etrafındaki mevcut duvarlar yıkarak parkın içine yaklaşık 800 m’lik yürüyüş yolu çalışmalarına başlandığını ifade etti.

Maltepe Parkı’ndaki çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Saraçoğlu, şehirde peyzaj çalışmaları ile çevre düzenlemelerinin devam edeceğini belirtti.

Her fırsatta Kütahya halkı ile bir araya gelen Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Maltepe Parkı’ndaki incelemeler esnasında vatandaş ve mahalle esnafı ile sohbet ederek talep ve temennilerini dinleyip, işlerinde hayırlı kazançlar diledi.

Mahalleli minikler ile ayrıca ilgilenen ve onlarla sohbet eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na, Belediye Başkan Yardımcıları Fatih Gölgeli, Ali İhsan Ertaş ve birim müdürleri eşlik etti.

Bu habere de bakabilirsiniz

AYNUR SEZER: “ÖNCELİKLERİMİZ ŞEHRİ YENİDEN CANLI VE YAŞANABİLİR BİR HALE GETİRMEK”

İYİ Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı Aynur Sezer, 31 Mart seçimleri öncesine Hilton Otel’de yapılan …