Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / Esra Zeytin Sürücüoğlu, AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkan Vekili oldu

Esra Zeytin Sürücüoğlu, AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkan Vekili oldu

AK Parti Kütahya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevine vekaleten eczacı Esra Zeytin Sürücüoğlu getirildi. 

AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı Lütfiye Selva Çam, yaptığı açıklamada, “Yaptığımız mülakatlar sonrasında Kütahya İl Kadın Kolları Başkanlığımıza Esra Zeytin Sürücüoğlu’nu vekaleten atadık. Kütahya Milletvekili seçilen önceki İl Başkanım Ceyda Çetin Erenler’e hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor ve yeni görevinde muvaffakıyet diliyorum. Hayırlı olsun” dedi. Bir süredir AK Parti İl Kadın Kolları Başkan Yardımcısı olarak görev yapığını ifade eden Esra Zeytin Sürücüoğlu, kendisine tevdi edilen başkanlık vekaletini de en iyi şekilde yapma gayreti içerisinde olacağını ifade etti.

ERENLER: “AK KADROLARLA KUTLU YÜRÜYÜŞE DEVAM”

İl Kadın Kolları Eski Başkanı AK Parti Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler ise, “Dava aşkı ve görev bilinci ile her dakikasını büyük bir onurla yürüttüğüm Kütahya İl Kadın Kolları Başkanlığı görevimi; aynı onur, aynı gurur ve heyecanla kardeşim Esra Zeytin Sürücüoğlu Başkanıma devretmiş bulunuyorum. Bu süre zarfında bizlerden emeklerini esirgemeyen çok kıymetli Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız Sayın Lütfiye Selva Çam’a, Kadın Kollarımızda durmaksızın çalışan MYK ve MKYK Üyesi Başkanlarıma, Kütahyamızda çalışmalarımızda her daim yanımızda olan İl Başkanımıza ve İl Yönetim Kurulumuza, İlçe Başkanlarımız ve Yönetimlerine, İlçe Kadın Kolları Başkanlarımız ve Yönetimlerine, İl ve İlçe Gençlik Kolları Başkanlarımız ve Yönetimlerine, İl ve İlçe Belediye Başkanlarımıza, İl Genel Meclisi Başkanımıza, Belediye ve İl Genel Meclisi Üyelerimize ve emsaline az rastlanır çalışmaları ile başarılı bir dönemi sayelerinde geçirdiğimiz, İl Kadın Kolları Yönetim Kurulumuza, ayrıca teşekkür ediyorum.
Gönül ile hizmet etmek mücadele ruhunun olmazsa olmazıdır. Gönüllere girebildikse ne mutlu bizlere. Ne mutlu Genel Başkanımız, Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yeni Türkiye’nin temellerini atan AK Kadrolarda hizmet etmeye. Efendilik değil hizmet bizim gayemiz; Dün olduğu gibi teşkilatımızın emrinde, milletimizin hizmetindeyiz.”

Bu habere de bakabilirsiniz

AYNUR SEZER: “ÖNCELİKLERİMİZ ŞEHRİ YENİDEN CANLI VE YAŞANABİLİR BİR HALE GETİRMEK”

İYİ Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı Aynur Sezer, 31 Mart seçimleri öncesine Hilton Otel’de yapılan …