Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / GİRİŞİMCİ KADINLARDAN BAKANLARA TEBRİK

GİRİŞİMCİ KADINLARDAN BAKANLARA TEBRİK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanan yeni kabine üyeleri TBMM’de yemin etti. Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli ve TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aylin Girgin Oğuz da bakanların devir teslim törenine katılan isimler arasında yer aldı.

Kütahya Milletvekili Ceyda Çetin Erenler,  Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Çalışma Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli,  TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Aylin Girgin Oğuz bir araya gelerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Sema Güral Sürmeli ve Aylin Girgin Oğuz, bakanları tebrik ederek görevlerinde başarılar dilediler.

ERENLER: “TÜM GAYRETİMİZ KÜTAHYA’MIZ İÇİN.”

Yeni Kabine üyelerinin devir teslim törenine katılan Sema Güral Sürmeli ve Aylin Girgiz Oğuz’a teşekkür eden Erenler, “Yeni Kabinemizde İş Dünyasında heyecan uyandıran Sayın Bakanımız Ruhsar Pekcan Hanımefendinin Yemin Merasimine ve Devir Teslim Törenine katılmak için Ankara’ya gelen hemşehrilerimiz, Kütahya Porselen Yönetim Kurulu Başkanı Sema Güral Sürmeli ve Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler İcra Kurulu Başkanı Aylin Girgin Oğuz misafirimiz oldular. Sema Hanıma ve Aylin Hanıma ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. İş Kadınlarımızın, Kütahya’mız için daha çok atılım yapacakları günleri bu günden görür gibiyiz. Tüm gayretimiz Kütahya’mız için.” Dedi.

Bu habere de bakabilirsiniz

“KÜLTÜRLERİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ”

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin üç kıtadan akademisyenleri ağırlayacağı Kültürlerin Birleştirici Gücü ve Üniversitelerin Rolü Uluslararası Çalıştayı …