Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / CHP Milletvekili adayları DR. A. Fazıl KASAP ve AV. Rıdvan ÇAKIR Beyazay Derneğini Ziyaret Etti.

CHP Milletvekili adayları DR. A. Fazıl KASAP ve AV. Rıdvan ÇAKIR Beyazay Derneğini Ziyaret Etti.

CHP 1 sıra Milletvekili adayı DR. A. Fazıl KASAP ve 5. Sıra milletvekili adayı AV. Rıdvan ÇAKIR Beyazay Derneği başkanı Halil BİLGİÇ’i Ziyaret Etti.

CHP heyetini dernek binasında kabul eden Başkan BİLGİÇ ile birlikte yönetim kurulu üyeleri İsmail TOKER ve Hasan CURA’ da ziyaret esnasında hazır bulundu.

Milletvekili adayları DR. A. Fazıl KASAP ve AV. Rıdvan ÇAKIR 24 Haziran da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler öncesi seçim çalışmaları kapsamında Beyazay Derneğini Ziyaret ederek, CHP’nin hizmet, proje ve çalışmaları hakkında bilgi verdiler ve CHP için destek istediler.

Sıcak ve samimi ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan CHP 1 sıra Milletvekili adayı DR. A. Fazıl KASAP, “Engelli vatandaşların hayatlarını kolaylaştırmak, toplumsal ve sosyal hayatta daha çok alanlar açmak, konularında somut çözümler için çalışmalar yürüteceğim. Milletvekili seçildiğim taktirde TBMM de engellilerin sesi olacağım. SÖZ VERİYORUM.” Dedi.

Beyazay Derneği başkanı Halil BİLGİÇ ise CHP Milletvekili adayları DR. KASAP ile AV. ÇAKIR’a engellilerin günlük yaşamda karşılaştıkları sorun ve sıkıntıları paylaşarak, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade edip, misafirlerine teşekkür etti.

Bu habere de bakabilirsiniz

“KÜLTÜRLERİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ”

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin üç kıtadan akademisyenleri ağırlayacağı Kültürlerin Birleştirici Gücü ve Üniversitelerin Rolü Uluslararası Çalıştayı …