Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / Ali Çetinbaş: Sanatın ve sanatçının desteklenmesi için çaba göstereceğiz

Ali Çetinbaş: Sanatın ve sanatçının desteklenmesi için çaba göstereceğiz

AK Parti Kütahya İl Başkanı Ali Çetinbaş ve AK Parti Kütahya 2. Sıra Milletvekili Adayı İshak Gazel, seçim çalışmaları kapsamında Kütahya’nın ünlü modacısı Cemile Gül’ü ziyaret etti.

Seçim çalışmalarını Kütahya merkezde sürdüren Ali Çetinbaş ve AK Parti Kütahya 2. Sıra Milletvekili Adayı İshak Gazel, ünlü modacı Cemile Gül’ü mağazasında ziyaret etti. Sanatın ve sanatçının Kütahya’da desteklenmesi için büyük çaba göstereceklerini söyleyen Çetinbaş, Cemile Gül’ün mağazasını çok beğendiğini, tur ve grupların gelmesi gereken müze gibi bir mağaza olduğunu dile getirdi. 24 Haziran seçimlerinin bir milat olacağını vurgulayan Çetinbaş, “Türkiye, 16 yıllık AK Parti iktidarı döneminde yapılan hizmet ve projeleri artık bir üst seviyeye taşımalıdır. 24 Haziran seçimleri milletimizin oylarıyla ülkemiz için bir milat olacaktır. Milletimiz 24 Haziran’da sandığa giderek ülkemiz adına en doğru kararı verecektir. Buna olan inancımız tamdır” şeklinde konuştu.
AK Parti’nin gücünü milletten alan bir parti olduğunu söyleyen Başkan Çetinbaş, “Seçim çalışmalarının artık sonuna geliyoruz. 24 Haziran millet iradesinin sandıkta tecelli edeceği tarihtir. Cumhurbaşkanımız ‘Biz size Efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldik’ diyen bir lider olarak milletimize duyduğu saygıyı her fırsatta dile getirmiştir. Bu sözünün de gereğini yaparak ülkemizi hizmet ve projelerle taçlandırmıştır. 24 Haziran’ın ülkemiz adına bir milat olması için gece gündüz demeden çalışıyor ve vatandaşımıza 2023 Türkiye’si için yapacaklarımızı anlatıyoruz. Türkiye 16 yıllık AK Parti iktidarı döneminde yapılan hizmet ve projeleri artık bir üst seviyeye taşımalıdır. Teknolojik atılımların, sanayideki gelişmelerin, ekonomik istikrarın sürmesi için Milletimizin desteği önemlidir” diye konuştu.

Kütahya’nın sanatçısı olarak ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cemile Gül, seçimlerin Türkiye için hayırlı olmasını diledi.

Bu habere de bakabilirsiniz

“KÜLTÜRLERİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ”

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin üç kıtadan akademisyenleri ağırlayacağı Kültürlerin Birleştirici Gücü ve Üniversitelerin Rolü Uluslararası Çalıştayı …