Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / MUSA YILMAZ: “BÜYÜK BİR ZAFER VE YENİ BİR REKORLA ÇIKACAĞIMIZA ÇOK EMİNİZ”

MUSA YILMAZ: “BÜYÜK BİR ZAFER VE YENİ BİR REKORLA ÇIKACAĞIMIZA ÇOK EMİNİZ”

AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Musa Yılmaz, 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçimler hakkında değerlendirmede bulundu. Yılmaz, “Halkımız yine AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a en büyük desteği verecektir, kuşkumuz yok. Buradan büyük bir zafer ve yeni bir rekorla çıkacağımıza çok eminiz” Dedi.

Ramazan ayı olmasına rağmen çok ciddi bir çalışma gerçekleştirdiklerini  ve halktan güzel tepkiler aldıklarını belirten AK Parti SKM Başkanı Musa Yılmaz” Seçim sürecinde İl SKM bölümüyle gayet iyi gidiyoruz. Programlarımıza harfiyen vekil adaylarımız, teşkilatlarımız uyuyorlar. Ramazan olmasına rağmen çok ciddi bir çalışma yapıyoruz. Her şey güzel, halktan aldığımız tepkiler de güzel. Bu arada yasal olarak seçim kuruluna verilmesi gereken sandık kurulu üyesi, müşahit, sandık kurulu asil yedek üyeler kat sorumlularını da vermiş bulunuyoruz. Kütahya’da 1592 sandıkta tamamında görevli bulunduruyoruz. Hiçbir eksiğimiz yok. En iyi şekilde görevimizi yapacağımızı düşünüyoruz. 24 Haziran ülkemize, demokrasimize, ilimize hayırlar getirsin inşallah. Ben durumu çok iyi görüyorum. Bu ortamda herkes kendi adına bir şeyler söyler ama biz Kütahya halkının ferasetini, nabzını çok iyi tutan bir partiyiz. Burada çok fazla bir değişiklik olmayacaktır, bunu halkımız görecek. Yine AK Parti’ye ve Recep Tayyip Erdoğan’a en büyük desteği verecektir, kuşkumuz yok. Buradan büyük bir zafer ve yeni bir rekorla çıkacağımıza çok eminiz.” Diye konuştu.

Bu habere de bakabilirsiniz

19 MAYIS 19.19’DA KÜTAHYA’DA ATABARI OYUNU SAHNELENDİ

Kütahya’da Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Halk Oyuncuları Birliği Platformu işbirliğinde düzenlenen etkinlikte 19 …