Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / Saraçoğlu: “İftar Sofralarımızda Vatandaşlarımızla Beraberiz.”

Saraçoğlu: “İftar Sofralarımızda Vatandaşlarımızla Beraberiz.”

On bir ayın Sultanı Ramazan ayını idrak ediyoruz. Bu önemli ve anlamlı ay sebebiyle Kütahya Belediyesi de hazırlıklarını yaptı.

Ramazan ayı boyunca yapılacak etkinlikler hakkında bilgiler veren Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu: “Kütahya Belediyesi ve 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) işbirliği ile her akşam Cuma pazarı karşısındaki iftar sofralarımızda buluşuyoruz. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte her yıl olduğu gibi bu yılda Kütahya Belediyesi ve 1. Organize Sanayi Bölgesi (OSB) işbirliğiyle Ramazan ayı boyunca her akşam Cuma pazarı karşısındaki iftar sofralarımızda hemşehrilerimiz ile buluşuyoruz. Ramazan ayının yardımlaşma ve paylaşmanın ayı Ramazan ayı hoşgörünün, barışın, sevginin, yardımlaşma ve paylaşmanın ayıdır. Ramazan ayının başta ülkemiz, şehrimiz ve İslam coğrafyası olmak üzere bütün insanlığa huzur, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyorum. Belediye olarak Ramazan ayında vatandaşlarımızın sorun yaşamaması için gerekli önlemlerimizi aldık. Ramazan ayı boyunca Kütahya Belediyesi ve 1. Organize Sanayi Bölgesinin katkılarıyla her akşam Cuma pazarı karşısındaki iftar sofralarımızda hemşehrilerimiz ile buluşuyoruz. Bunun yanı sıra geleneksel hale getirdiğimiz Kütahya Belediyesi Mahalle İftarlarımızda her akşam farklı mahallelerimiz olmak üzere toplamda 57 mahallemizde inşallah hemşehrilerimiz ile iftar sofralarımızda bir araya geleceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu habere de bakabilirsiniz

“KÜLTÜRLERİN BİRLEŞTİRİCİ GÜCÜ”

Kütahya Dumlupınar Üniversitesinin üç kıtadan akademisyenleri ağırlayacağı Kültürlerin Birleştirici Gücü ve Üniversitelerin Rolü Uluslararası Çalıştayı …