Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / BAŞKAN SARAÇOĞLU HALK GÜNÜNDE VATANDAŞLARINI DİNLİYOR

BAŞKAN SARAÇOĞLU HALK GÜNÜNDE VATANDAŞLARINI DİNLİYOR

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, Cuma günleri öğleden önce Sivil Toplum Kuruluşları, öğleden sonra ise Halk Günü toplantılarında vatandaşlarımızla bir araya gelmeye devam ediyor.

Vatandaşlarımızın talep ve önerilerini dile getirebilmeleri amacıyla düzenlenen görüşmeler Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’nun makamında gerçekleştiriliyor. Hemşehrilerinin birebir sıkıntı ve taleplerini dinleyen Başkan Saraçoğlu; “Cuma günleri öğleden sonra Halk günü toplantılarımızda, zaman zaman esnaf ziyaretlerimizde, kültürel etkinliklerimizde hemşehrilerimizle her zaman bir aradayız. Halk Günü toplantılarımızda vatandaşlarımızın sıkıntıları ve taleplerini dinleyerek en hızlı şekilde çözüm üretmeye gayret gösteriyoruz, dedi.

Her türlü hizmetin hemşehrilerine en hızlı şekilde ulaştırılması için yoğun çaba sarf ettiklerini ifade eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Belediyemiz web sitesinde Başkana mesaj kısmından atılan mesajları dikkate alıyoruz. Özellikle beyaz masa faaliyetlerimiz günlük yoğun bir şekilde devam ediyor. Beyaz masaya gelen talepler arkadaşlarımız tarafından ilgili birimlere aktarılıyor, gerekli çalışma yapılarak vatandaşlarımıza talepleri ile ilgili birebir aranıp bilgi verilmektedir. Ayrıca geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğumuz vatandaşlarımızla aramızdaki iletişimi kuvvetlendirmek, soru ve görüşleri daha hızlı almak, zamanında çözüm üretebilmek sebebiyle akıllı cep telefonlarında kullanılan iletişim uygulaması “WhatsApp” üzerinden sorumluluk alanlarımız içerisinde karşılaştıkları sorunların fotoğraflarını çekerek gönderiyor, yine aynı şekilde gerekli çalışma yapılarak ilgili birimlerdeki arkadaşlarımız hemşehrilerimize geri dönüş sağlayıp bilgi vermektedir.” dedi.

Bu habere de bakabilirsiniz

AYNUR SEZER: “ÖNCELİKLERİMİZ ŞEHRİ YENİDEN CANLI VE YAŞANABİLİR BİR HALE GETİRMEK”

İYİ Parti Kütahya Belediye Başkan Adayı Aynur Sezer, 31 Mart seçimleri öncesine Hilton Otel’de yapılan …