Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / DOSTLAR KOLEJİNDEN MUHTEŞEM GECE

DOSTLAR KOLEJİNDEN MUHTEŞEM GECE

Kütahya Özel Dostlar Ortaokulu geleneksel hale getirdikleri müzik gecesinde keyifli anlar yaşandı. 6 Nisan Cuma Günü Hazer Dinari Kültür Merkezinde Öğrenciler ve Öğretmenler şarkılar söyleyerek, şiirler okuyarak hünerlerini gösterdiler. Yılsonu etkinlikleri kapsamında geleneksel müzik ve şiir dinletisi gecesinde keyifli anlar yaşandı.

Kütahya Özel Dostlar Ortaokulu’nun müzik gecesinde konuşma yapan Okul Müdürü Ayhan BEKTAŞ; “Eğitim-öğretim yılını bitirmeye sayılı günler kala okulumuzun yılsonu etkinliklerinden Şiir Dinletisi ve Müzik Gecemizi sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sürekli gelişen, değişen, bilim ve teknoloji alanındaki yeniliklere ayak uydurabilmek, eğitime verilen önemle mümkün olmaktadır. Bunu sağlayacak akademik bilgileri çocuklarımıza vermek için çaba sarf ederken, aynı zamanda çocuklarımıza zengin kültürümüzü müziğimizi, şiirimizi, Anadolu’muzun eşsiz ezgilerini folklorunu tanımaları için çaba sarf ediyoruz. Çocuklarımızın kendilerini ifade etmelerini sağlayabilecekleri uygun ortamları sağlayamaya çalışırken, kişisel yeteneklerini geliştirmeleri için hep birlikte destek olmamız gerektiğine inanıyorum. Sözün özü daha iyi bir gelecek için, çocuklarımızı çok yönlü yetiştirmemiz gerekiyor. ” dedi.

Program sonunda Kütahya Özel Dostlar Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı M. Nadi Sarıışık, programı hazırlayan Müzik Öğretmeni Mehmet SEVİM’e, sahne önünde ve arkasında görev alan öğretmenlerine, idari personeline ve gecede sahne alan tüm Kütahya Özel Dostlar ortaokulu öğrencilerine emeklerinden dolayı teşekkür ederek çiçek takdim etti.

Bu habere de bakabilirsiniz

Nevruz Ateşi DPÜ’de Yakıldı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi baharın uyanışının kutlandığı Nevruz Bayramı kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde …