Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / Kütahya Güçlü Kadınlar Derneğinden Ankara da seri ziyaretler

Kütahya Güçlü Kadınlar Derneğinden Ankara da seri ziyaretler

Kütahya Güçlü Kadınlar Derneği Başkanı Nurcan Duygu ve Yönetim Kurulu Üyeleri seri ziyaretlerde bulunmak üzere Ankara’ya gittiler. Duygu ve yönetim Kurulu üyeleri ilk olarak TBMM’ne giderek Milletvekilleri Şükrü Nazlı, Vural Kavuncu ve Ahmet Tan ile görüştüler. Görüşmede Kütahya Halkı için Karşılıklı fikir alışveriş inde bulundular.

Kütahya Güçlü Kadınlar Derneği Başkanı Nurcan Duygu ve Yönetim Kurulu Üyeleri görüşmede ayrıca Hemen hemen her şehirde olan Kadın Doğum Hastanesi ve Çocuk hastanesinin eksikliği konusunda fikirlerini ortaya koydular, Cezaevinde bulunan Kadınların ,cezaların bitmesine yakın dışarıya adapteleri için Psikolojik ve Sosyal destekleri önerisini sundular. Görüşmede son olarak dernek üyeleri dernek çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Meclis görüşmesinin ardından Dernek yönetimi Tarım kredi yem AŞ Genel Müdürü Hasan Fehmi Kinay’a nezaket ziyaretinde bulunup yeni görevinde başarılar dilediler.

Bu habere de bakabilirsiniz

Nevruz Ateşi DPÜ’de Yakıldı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi baharın uyanışının kutlandığı Nevruz Bayramı kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde …