Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / KÜTAHYA BELEDİYESİ OYUN PARKI VE PEYZAJ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

KÜTAHYA BELEDİYESİ OYUN PARKI VE PEYZAJ ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu mahalle ziyaretleri kapsamında Akkent mahallesinde gerçekleştirilen oyun parkı ve peyzaj çalışmalarını yerinde inceledi.

Akkent mahallesinde, yapımı devam eden Oyun parkında incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu; Şehir merkezimizin dört bir yanında oluşturulan sosyal alanlara bir yenisini de Akkent mahallemize yapıyoruz. Şehrimizin farklı noktalarında vatandaşlarımızın keyifle vakit geçirebileceği, çocuklarımızın güvenle oynayıp, eğlenebileceği alanları çoğaltma gayretindeyiz, dedi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Kamil Saraçoğlu, çalışmalar hakkında bilgiler alarak yapılan peyzaj çalışmaları ile çevre düzenlemelerinin devam edeceğini belirtti.

Her fırsatta hemşerileri ile bir araya gelen Başkan Saraçoğlu Akkent mahalle ziyareti kapsamında mahalle esnafı ile sohbet ederek talep ve temennilerini dinledi, işlerinde hayırlı kazançlar diledi.

Ziyaret esnasında Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu’na, Başkan Yardımcısı Fatih Gölgeli ve mahalle muhtarı Bayram Ünal eşlik etti.

Bu habere de bakabilirsiniz

19 MAYIS 19.19’DA KÜTAHYA’DA ATABARI OYUNU SAHNELENDİ

Kütahya’da Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Türkiye Halk Oyuncuları Birliği Platformu işbirliğinde düzenlenen etkinlikte 19 …