Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / LAV Kulplu Bardaklar ile Çaya Heyecan Katın!

LAV Kulplu Bardaklar ile Çaya Heyecan Katın!

Özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla cama heyecan katan LAV, günün her saati başka bir zevki olan çayı, büyük bardaklarda içmeyi sevenlere Elegan ve Venüs kulplu bardakları öneriyor. Klasik modellere modern bir yorum katan LAV Elegan ve Venüs kulplu bardakları, hem çaya ayrı bir lezzet katıyor hem de küçük molalarınıza ve sohbetlerinize keyif katıyor.

Modern ve yalın tasarımıyla içinizi ısıtacak LAV’ın Elegan ve Venüs kulplu bardaklarına, tüm LAV satış noktalarından ve www.lav.com.tr internet mağazasından ulaşılabiliyor.

Vazgeçilmez içeceğimiz çay, LAV Venüs ve Elegan kulplu bardakları ile daha zarif, daha estetik ve keyifli… LAV’ın yenilikçi anlayışını akordeon formu ve zarif kulbuyla yansıtan LAV Elegan kulplu bardak, dostlarla edilen sıcacık sohbetlere, kendiniz için hazırladığınız küçük molalara ayrı bir lezzet ve keyif katıyor. Sunumuyla hem çaya hem de ikramlara ayrı bir yenilik ve heyecan katan Elegan kulplu bardak ile çayınızın bitmesini hiç istemeyeceksiniz.

 

İsmini eski Roma tanrıçası Venüs’ten alan ve hareketli formuyla çay sunumlarına estetik katan LAV Venüs kulplu bardak ise elinizden hiç bırakmak istemeyeceğiniz çay eşlikçiniz olmaya aday. Özgün tasarımıyla günün hangi saati olursa olsun çay keyfini ihtişamlı bir sunuma dönüştüren Venüs kulplu bardak, kendinizi çay içerken özel hissettirecek tüm detaylara sahip. Çayın yanı sıra bitki çayları, sütlü kahve ve salep gibi içecekler de

LAV’ın Elegan ve Venüs kulplu bardakları ile modern ve ilham verici bir sunuma kavuşuyor.

Elinize tam oturacak kulpları ve geniş hacimleriyle fark yaratan LAV Elegan ve Venüskulplu bardakları, tüm LAV satış noktalarında ve www.lav.com.tr internet mağazasında yenilik tutkunlarını bekliyor.

 

Bu habere de bakabilirsiniz

Nevruz Ateşi DPÜ’de Yakıldı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi baharın uyanışının kutlandığı Nevruz Bayramı kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde …