Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / Yıldırım ve Yönetiminden Çetinbaş’a nezaket ziyareti

Yıldırım ve Yönetiminden Çetinbaş’a nezaket ziyareti

6. Olağan İl Kongresinde güven tazeleyen AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş’a tebrik ziyaretleri devam ediyor.

Çetinbaş’a son olarak da MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri nezaket ziyaretinde bulundular. Kongre sonunda güven tazeleyen Ali Çetinbaş’ı tebrik eden MHP İl Başkanı Ferhan Yıldırım: “Bugün buraya MHP Kütahya il teşkilatı olarak 6. Olağan il kongrelerinde güven tazeleyen AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş ve yönetim kurulunu tebrik etmek için geldik kendilerini kutluyor çalışmalarında başarılar diliyoruz.” dedi.

Ziyaret den duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti il başkanı Ali Çetinbaş ise:” ben bütün siyasi partilerin hem taşra hem il kongrelerini gerçekleştirdiği bu dönemde Kütahyamız da MHP İl başkanlığı nezdinde organize ettiği bu ziyareti hem çok anlamlı hem de çok kıymetli buluyorum. Onlar ve biz daha doğrusu hepimiz ortak paydamız sevdamız Kütahyamız için siyaset yapıyoruz ve ülkemizin olağanüstü bir dönemden geçtiği bu dönemde ve şer cephesinin ittifak halinde biraraya gelip hep birlikte hareket ettiği bu dönemde bu memleketin hayrına birliğine beraberliğine istiklaline ve istikbaline bayrağına ve ezanına saygı duyan değer veren her siyasi partinin veya her bir bireyin söylemlerinin aynı noktaya doğru taşındığını görüyoruz. Bu milli bir meseledir. Mesele milli olunca bütün detaylar ortadan kalkar dolayısıyla genel başkanların ve genel merkezlerimizin birbiri ile olan hukuku Kütahya da kıymetli il başkanımız Ferhan Yıldırım ve şahsım tarafından da temin edilecektir. Ben sizlerin vasıtası ile 20 ocak da gerçekleştirdiğimiz kongremize bizzat katılan MHP İl başkanı Ferhan Yıldırım’a teşekkür ediyorum. Bundan sonra yapacağımız faaliyetlerde şehrimiz ve ülkemiz adına birlikte karar verip doğruyu birlikte görüp birlikte hareket edeceğimize olan inancımı ifade etmek istiyorum. “ dedi.

Bu habere de bakabilirsiniz

Nevruz Ateşi DPÜ’de Yakıldı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi baharın uyanışının kutlandığı Nevruz Bayramı kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde …