Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / BAŞKAN SARAÇOĞLU OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN SARAÇOĞLU OKUL ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu okul ziyaretlerine devam ediyor. Her fırsatta öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Saraçoğlu okul ziyaretleri kapsamında Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında okul müdürü Halil Kurt ve öğretmenler tarafından karşılanan Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu konferans salonunda öğrencilerle bir araya geldi.
Öğrencilere kendi hayatından örnekler vererek, tavsiyelerde bulunan Başka Saraçoğlu; Bizlerde sizler gibi öğrenciydik, yıllarca okuduk ama bizim dönemimizde ilimizdeki hiçbir idareci okulumuzda sınıfımızda bizleri ziyarete gelmedi, hiçbirini görmedik. Hatta okul müdürümüzü bile zor görürdük. Yeni nesil yani sizler her anlamda olduğu gibi bu anlamda da şanslısınız. Sizlerden önceki nesiller olarak bizler öğrencilik yıllarımızda verilen yanlış eğitim ve bazı unsurları yüzünden ileriki yaşlarda kendimizden emin olmadığımızı, mahcup davrandığımızı, fikrimizi beyan etmekte zorluk çektiğimizi yani özgüvenimizin olmadığını gördük. Bunun doğru olmadığını, bunun yanlış olduğunu, biz kendi hayatımızda gördük. Gelecek nesil bunu yaşamasın, gençlerimiz, okula giden çocuklarımız bunu yaşamasın kendilerine özgüveni olsun, hayatta başınıza ne gelirse gelsin başarının imkansız olamadığını görmeniz, sizlere bir nebzede olsa örnek teşkil edebilmek amacıyla okul ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz, dedi.
Ziyaret duydukları memnuniyeti dile getiren okul müdürü Halil Kurt öğretmenler ve öğrenciler Başkan Kamil Saraçoğlu’na teşekkür ederek merak ettikleri soruları yönelttiler.

 

Bu habere de bakabilirsiniz

Nevruz Ateşi DPÜ’de Yakıldı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi baharın uyanışının kutlandığı Nevruz Bayramı kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde …