Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / ADD Kumdalı ile devam dedi

ADD Kumdalı ile devam dedi

ADD Kütahya Şubesi olağan genel kurulu Pazar günü saat 13:00 da ADD hizmet binasında geniş bir katılım eşliğinde yapıldı. Kongre saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Kongre de ilk olarak ADD Genel Başkanı Tansel Çölaşan’ın kongre mesajının okunması ile devam etti.

Divan başkanlığını Şevki Özbey’in yaptığı kongrede bir konuşma yapan ADD Şube Başkanı Ruhsen Kumdalı:” Atatürkçü Düşünce derneğimizin kongresinde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. İlk dönemimizi geride bıraktık bir dönem daha bana ve ekibime güvenerek destek verirseniz bu gurur verici görevi bir dönem daha sürdürmek istiyorum. Derneğimizi dört duvar arasından kurtarıp meydanlara çıkardık bu tür çalışmalarımızı bundan sonrada sürdürmek istiyoruz.” Dedi. Konuşmanın ardından seçime geçildi. Seçime Çarşaf liste ile gidildi ve mevcut başkan Ruhsen Kumdalı yapılan kongre sonunda tekrar seçildi.

RUHSEN KUMDALI YÖNETİM KURULU:

Adil özdemir, Recep Zengin, Hasan Kılıç, Saliha Uzun, Ozan Özgür, Atakan Özkan.

Bu habere de bakabilirsiniz

Nevruz Ateşi DPÜ’de Yakıldı

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi baharın uyanışının kutlandığı Nevruz Bayramı kutlamalarına ev sahipliği yaptı. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nde …