Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / Kütahya OBM’de Duygulu Veda..

Kütahya OBM’de Duygulu Veda..

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü tarafından emekli olan ve tayini çıkan personel için veda yemeği düzenlendi.

Emekli olan İdari Mali İşler Şube Müdürü Mustafa Çelik; Balıkesir’e tayini çıkan Kadastro Mülkiyet Şube Müdürü Niyazi Aydın, Muğla 97 Nolu Orman Kadastro Komisyonuna tayini çıkan Ağaçlandırma Şefi Cihan Akbaş, Emekli olan Orman Muhafaza Memurları Halil İbrahim Çay ve Nevzat Çalışkan ile Özel İdare Müdürlüğüne geçerek kurum değiştiren Harita Mühendisi Ceyhun Gülşen için düzenlenen veda yemeğinde tüm personel hazır bulundu.

Kütahya Orman Bölge Müdürlüğü lokalinde gerçekleştirilen veda yemeğine Bölge Müdürü Adnan Kayım, Bölge Müdür Yardımcıları, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri, teknik elemanlar, Öz Orman İş Bölge Başkanı Doğan Cebeci, Merisa Ormancılık Çevre Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti Yetkilisi İsa Kolay ve kurum personeli katıldı.

Bölge Müdürü Adnan Kayım, yaptığı kısa konuşmasında: “ Birlikte görev yaptığımız tüm arkadaşlarımıza Kütahya’da yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Yeni görev yerlerinde de aynı başarılı çizgilerinin devam edeceğine inancım sonsuz. Kendilerine yeni görevlerinde başarılar dilerim aynı zamanda emekli olan tüm personelimize de görev yerlerinde ve yaşamlarında sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından daha sonra Bölge Müdürü Adnan Kayım tarafından çalışmalarından dolayı emekli olan ve tayini çıkan personelimize plaket ve hatıra niteliğinde hediyeleri takdim edildi.

Merisa Ormancılık Çevre Danışmanlık San ve Tic Ltd Şti Yetkilisi İsa Kolay tarafından verilen hediyelerin ardından yenilen yemek ve yapılan sohbetler sonunda veda yemeği sona erdi.

Bu habere de bakabilirsiniz

SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUKLUKTAN ERİŞKİNLİĞE GEÇİŞ SEMPOZYUMU DÜZENLEDİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kütahya Hilton Garden Inn’de “1.Multipl Skleroz ve Otoimmun Hastalıklarda Çocukluktan Erişkinliğe …