Anasayfa / GÜNDEM / Gündem /  Şoförler Aslan dedi

 Şoförler Aslan dedi

Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası Olağan Genel Kurulunda mevcut Başkan İlyas Aslan yeniden başkanlığa seçilerek güven tazeledi.

941 üyesi bulunan Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın 18.Olağan Genel Kurulu İlimizde bulunan bir düğün salonunda gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını Kütahya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Enver Erdoğan’ın yaptığı genel kurulda, başkanlık için mevcut başkan İlyas Aslan tek aday olarak güven tazeledi. 941 üyeden 151’i sandık başına gitti. Kullanılan oyların ardından İlyas Aslan yeniden Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası’nın başkanı seçildi.

Bir dönem daha başkanlığa seçilen İlyas Aslan, genel kurula katılan tüm üyelere teşekkür ederek hediye verdi. “Bugün burada bilginin, tecrübenin ve dürüstlüğün yanında oldunuz, hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu oda benim değil hepimizindir. Hizmetlerimize kaldığımız yerden devam edeceğiz” dedi. Aslan Odaya bağlı şoför esnafına verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, her zaman her sorun ve sıkıntılarında yanlarında olmaya devam edeceğini belirterek, verdikleri desteğe ve güvene layık olmak için çaba sarf edeceğini söyledi. Sabah saat 10.00’da başlayan oy verme işlemi, akşam saat 17.00’de sona erdi. Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası kongresinde tek aday ve tek liste ile yapılan seçimde odaya kayıtlı 941 delegeden oy kullanan 151 seçmenin oyunu alan mevcut başkan İlyas Aslan, bir kez daha oda başkanlığına seçilmiş oldu.

 

İlyas Aslan Başkanlığı’ndaki Kütahya Şoförler ve Otomobilciler Odası

Yönetim kurulu Asil

Ahmet Ali Yel, Kamil Mutlu, Gıyas Fidan, Ethem Kuru, Galip İpek, Cengiz Yılmaz, Murat Keskin,

Adem Kamsız

Yönetim Kurulu Yedek

Aziz Gürbüz, Alaattin Emeksiz, İlhan Muştu, Ahmet Yavuz, Mehmet İşler, Hüseyin Kurt, Avni Ünver, Veysel Demirel, Şakir Erdoğan

Denetim Kurulu Asil

İsmail Gündoğdu, Mustafa Arslanhan, Zafer Bayır

Denetim Kurulu Yedek

Muhterem Beşli, Enis Akbaş, Recep Altun

Bu habere de bakabilirsiniz

KÜTAHYALI GOMİDAS; DOĞUMUNUN 150. YILINDA İSTANBUL’DA ANILDI

Kütahya doğumlu Ermeni müzisyen ve müzikolog Gomidas Vartabed, Doğumunun 150. yılında “Sabahın Aydınlık Sesi” konseriyle …