Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / AK PARTİ’DE BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİ

AK PARTİ’DE BİRLİK BERABERLİK YEMEĞİ

Ali Çetinbaş: Yürüdüğümüz bu mukaddes yolda birçok engeller ve olumsuzluklarla karşılaşmamıza rağmen, yılmadan mücadele ettik ve çok şükür bugünlere geldik.

AK Parti’ye 1 Genel seçim, 1 yerel seçim ve 1 referandum Seçimleri’nde Cumhuriyet tarihinin en yüksek oy oranını kazandıran AK Parti Kütahya ailesi, düzenlenen bir program ile bir araya geldi.

20 Ocak günü yapılacak olan il başkanlığı seçimleri öncesi moral depolama amacı ile 4 yıldır büyük bir uyum, birlik ve beraberlik içerisinde çalışan AK Kütahya Ailesi, BENGU-SU tesislerin de verilen ‘İlk Günkü Aşkla’ adlı yemekte bir araya geldi.

İl Başkanı Ali Çetinbaş’ın ev sahipliği yaptığı programa, AK Parti merkez ilçe başkanı Mehmet Eşsiz, Kadın kolları başkanı Ceyda Çetin Erenler, Gençlik Kolları başkanı Ahmet Batur ve AK Parti il yönetimi üyeleri tam kadro katıldı.

AK Parti Kütahya il yönetimi olarak göreve geldikleri günden bu güne kadar geçen süre içerinizde yoğun 2 seçim 1 referandum çalışması yaptıklarını dile getiren AK Parti Konya İl Başkanı Ali Çetinbaş, “Sevgili dava arkadaşlarım,

Bundan tam 15 sene evvel, 14 Ağustos 2001 günü bir fidan dikildi ülkemizde. İmanını, Sultan Alparslan’dan; azmini ve kararlılığını, Fatih Sultan Mehmet Han’dan; dik duruşunu, Abdulhamit Han’dan; fikir ve düşünce yapısını, Necip Fazıl Kısakürek’ten alan bir ruha sahip olan bu fidanın adı Ak Partidir ve bu fidan; vatanını ve milletini seven, Allah korkusunu ve imanı yüreklerinde barındıran, hizmet ve görev sevdalısı siz kıymetli dava arkadaşlarımın elinde büyüyerek bugün tüm Türkiye’yi kuşatır hale gelmiştir. Yürüdüğümüz bu mukaddes yolda birçok engeller ve olumsuzluklarla karşılaşmamıza rağmen, yılmadan mücadele ettik ve çok şükür bugünlere geldik. Bizlerle beraber bu mukaddes yolda yürüdüğünüz ve davamıza sahip çıktığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

Bu habere de bakabilirsiniz

KÜTAHYALI GOMİDAS; DOĞUMUNUN 150. YILINDA İSTANBUL’DA ANILDI

Kütahya doğumlu Ermeni müzisyen ve müzikolog Gomidas Vartabed, Doğumunun 150. yılında “Sabahın Aydınlık Sesi” konseriyle …