Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / Tülek’e ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

Tülek’e ‘Hayırlı Olsun’ ziyareti

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş ve ilçe Belediye Başkanları AK Parti Tavşanlı İlçe Başkanını ziyaret ettiler.

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş ve İlçe Belediye Başkanları katılımı ile yeni göreve başlayan İlçe Başkanı Nejat Tülek ve Yönetim Kurulu Üyelerine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş ziyarette 6. Kongre ile seçilerek görevine başlayan Nejat Tülek’e başarılar dileyerek İlçe Başkanlığının faaliyetleri ile ilgili görüş alışverişinde bulundular.

Çetinbaş: “Öncelikle göreve başlayan İlçe Başkanımız Nejat Tülek ve yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum. Tavşanlı İlçe Teşkilatımız, Başkanımızla birlikte yüzde doksansekiz oranında değişmiştir. Yeni başkanımızla ve yeni bir ekiple inşallah, Tavşanlı ilçe teşkilatımız başarılarına yeni başarılar ekleyerek göğsümüzü kabartmaya devam edecektir.’’ dedi.

Çetinbaş; “Hedefimiz ilimizde ve ilçelerimizde 2019 seçimlerinden anlımızın akı ile çıkarak zaferlerimizi yeni bir zaferle taçlandırmaktır. Tavşanlı’mızda ve bütün ilçelerimizde bundan sonra da gerek devlet yatırımları gerekse yerel yatırımlar noktasında daha fazla hizmetler sunarak milletimize hak ettiği her şeyin en iyisini ve en güzelini layıkıyla yapmaktır. Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ortaya koyarak, hedef gösterdiği her çalışmayı ve direktifi tam anlamıyla uygulayarak inşallah aziz milletimizin desteği, teşkilatlarımızın üstün gayreti ile hep beraber bunu başaracağız. Bu inanç ve azimle gece gündüz demeden teşkilatlarımızın tüm fertleri ile kararlılık içinde çalışacağız” diye konuştu.

Ziyaretlere İl Kadın Kolları Başkanı Ceyda Çetin Erenler, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, Gediz Belediye Başkanı Mehmet Ali Saraoğlu, Altıntaş Belediye Başkanı Ferit Karabulut, Simav Belediye Başkanı Süleyman Özkan, Aslanapa Belediye Başkanı Asaf Akar, Çavdarhisar Belediye Başkanı Halil Başer, Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Tunçbilek Belde Belediye Başkanı Agah Aşkın, Tepecik Belde Belediye Başkanı Adnan Korkmaz, Kuruçay Belde Belde Belediye Erhan Demiray ile birlikte İl Başkan Yardımcıları Necati Kaymak, Remzi Günay, Ahmed Fuad Durmaz da hazır bulundular.

Bu habere de bakabilirsiniz

SAĞLIK ÜNİVERSİTESİ ÇOCUKLUKTAN ERİŞKİNLİĞE GEÇİŞ SEMPOZYUMU DÜZENLEDİ

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi, Kütahya Hilton Garden Inn’de “1.Multipl Skleroz ve Otoimmun Hastalıklarda Çocukluktan Erişkinliğe …