Anasayfa / EKONOMİ / Güral Porselen Zuchec Fuarına katılacak

Güral Porselen Zuchec Fuarına katılacak

 

Güral Porselen, 21 – 24 Eylül 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar Ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Zuchex Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak.

Güral Porselen, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek Zuchex Fuarı’nda ziyaretçilerini ağırlayacak. 21 – 24 Eylül 2017 tarih aralığında Tüyap Fuar Ve Kongre Merkezi’nde yapılacak fuarda, züccaciye, sofra ve mutfak eşyaları, ev tekstili, hediyelik ve dekoratif eşyalar, elektrikli ev aletleri, plastik ev gereçleri, paslanmaz çelik ürünler, dekoratif mobilyalar, banyo ve mutfak aksesuarları, aydınlatma ve avizeler sergilenecek.

Geniş bir yelpazede katılımcı kurumun hazır bulunacağı fuarda firmalar ürünlerini sergilemenin yanı sıra müşterilerine özel hazırladıkları fırsatları sunma şansı yakalayacaklar.

Güral Porselenin de inovatif ve şık ürünlerini tanıtacağı fuarda firma ziyaretçilerini 2’nci salon A – 20 no’lu standında konuk edecek.

Bu habere de bakabilirsiniz

KÜTAHYALI GOMİDAS; DOĞUMUNUN 150. YILINDA İSTANBUL’DA ANILDI

Kütahya doğumlu Ermeni müzisyen ve müzikolog Gomidas Vartabed, Doğumunun 150. yılında “Sabahın Aydınlık Sesi” konseriyle …