Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / Başbakan’la fotoğrafı Oğuzhan’a Başkan Saraçoğlu hediye etti

Başbakan’la fotoğrafı Oğuzhan’a Başkan Saraçoğlu hediye etti

Başbakanı Binali Yıldırım’ın ‘’Referandum Çalışmaları’’ kapsamında yapmış olduğu Kütahya mitinginde Oğuzhan Gülsever ile çekinmiş olduğu fotoğraflar Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu tarafından kendisine hediye edildi.

Doğuştan yürüme ve konuşma engelli olan Oğuzhan’ın en büyük hayalleri Başbakan Binali Yıldırım ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı görmekti.

Oğuzhan’ın Referandum mitingi öncesinde bir Başkanı hayati gerçeğe dönüşmüş ve Başbakan Yıldırımla görüşüp, fotoğraf çekinme imkanı bulmuştu.

Oğuzhan’ı evinde ziyaret eden Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu, miting öncesi çekilen o fotoğrafları kendisine hediye etti. Almış olduğu hediye karşısında Oğuzhan’ın göstermiş olduğu mutluluk ailesine duygusal anlar yaşattı.

Ziyaret esnasında Oğuzhan’ın tavla oynama talebini geri çevirmeyen Başkan Saraçoğlu; “Başbakanımız ve Cumhurbaşkanımız bugüne kadar yapmış oldukları hizmetlerle bu milletin gönüllerini fethetmeyi başarmışlardır. Oğuzhan evladımızın bu sevgisi de toplumun sevgisinin bir tezahürüdür. Allah millete hizmet yolunda onları başımızdan eksik etmesin.’’ dedi.

Oğuzhan Başkan Saraçoğlu’ndan ilk fırsatta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşebilmenin de sözünü aldı.

Bu habere de bakabilirsiniz

“OKULUMUZUN ZİLİNİ MUTLULUĞA ÇALDIK”

2018-2019 eğitim öğretim yılı17 Eylül Pazartesi günü ders zillerinin çalmasıyla birlikte başladı. Dostlar Eğitim Kurumları’nda …