Anasayfa / GÜNDEM / Gündem / Çetinbaş: “Hiç korkmuyoruz. Onlar korksun”

Çetinbaş: “Hiç korkmuyoruz. Onlar korksun”

111

AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, Dicle ve Özalp’ta parti yöneticilerinin uğradığı siyasi suikasterin köşeye sıkışan terör örgütlerinin çaresizliğin yansıması olduğunun altını çizip; “Bu siyasi suikastlar devam etme isteklerini görüyoruz ama onlardan hiç korkmuyoruz ancak onlar çok korksunlar. Çünkü ne kadar hain terör örgütü varsa devletimiz, hükümetimiz bütün imkanlarıyla tamamının kökünü kazımak üzere çalışmaktadır” dedi.

ali-cetinbas-beyazjAK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, geçtiğimiz gün partisinin Özalp İlçe Başkan Yardımcısı Aydın Muştu ve Dicle İlçe Başkanı Deryan Aktert’in PKK terör örgütü tarafından katledilmesine tepki gösterdi.
AK Parti İl Başkanı Ali Çetinbaş, gazetemize yaptığı özel açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
“Diyarbakır Dicle ilçe Başkanımız Deryan Aktert’in uğradığı silahlı saldırıyı üzüntüyle öğrendim. Bu değerli kardeşimize Allah’tan rahmet, hem ailesine hem teşkilatlarımıza baş sağlığı diliyorum. Aynı gün Özalp İlçe Başkanımız Aydın Muştu da silahlı saldırıya uğramıştı. Anlıyoruz ki köşeye sıkışan hain terör örgütü artık siyasi saldırılara geçmiş durumda. Teşkilatlarımızı hedef alır duruma geldiklerini görüyoruz. Açıkça ifade etmek gerekirse böyle yapılan hareketlerin hiç biri teşkilat olarak bizleri hem de halkımızı yıldıramayacak. Köşeye sıkışmışlıklarının, çaresizliklerinin yansıması olarak görüyorum. 15 Temmuz hain darbe girişiminin devamı olarak algılayabiliriz. Bu siyasi suikastlar devam etme isteklerini görüyoruz ama onlardan hiç korkmuyoruz ancak onlar çok korksunlar. Çünkü ne kadar hain terör örgütü varsa devletimiz, hükümetimiz bütün imkanlarıyla tamamının kökünü kazımak üzere çalışmaktadır. Dolayısı ile AK Parti teşkilatları uğradığı son iki gündeki silahlı saldırı hainlerin çaresizliklerinin bir göstergesidir.”

Bu habere de bakabilirsiniz

İLKNUR HEMŞİRE KORONA VİRÜSÜNÜ YENDİ

İstanbul Pendik’te yaşayan ve geçtiğimiz günlerde bir video paylaşarak korona virüsüne yakalandığını açıklayan Kütahyalı İlknur …